2020 Maasikuvein

2020 Maasikuvein

maasikas

500ml | kuiv | 12,8 vol.

Linnuliha juurde.
Ei sisalda sulfiteid. Sobib veganitele.

16.00 

2020 aasta suvi mõjutas maasikasaaki tugevasti. Vihmadele eelnenud kevadise kuumaperioodi pikk veepuudus viis maasikataimed stressi, mistõttu jäi saak oodatust väiksemaks ja marjad vesiseks. Korje jäi eelmise aastaga võrreldes hilisemale perioodile ja taimed andsid saaki lühikest aega. Meie veinis kasutatud maasikad on suve viimane valikkorje, mistõttu oli mari väike ja üliküps. Marja suhkrusisaldus oli 11 brixi.

Maasikatest kuiva veini valmistamine on veinimeistrite sõnul pea võimatu. Meie võtsime vastu väljakutse ja valmistasime selle. Maasika spetsiifiline aroom on tingitud eeterlikest õlidest. Vein on tugeva maasikalõhna ja seemnetest tuleneva kergelt mõrkja maitsega, mis ei pruugi aga sugugi kõigile meeldida.

Maasikaveini naudi aeglaselt, et toit ja vein omavahel harmoniseeruks. Selleks ei pea kumbki olema väga eriline või omapärane. Eriliseks muutuvad nad alles ühises maitses. Seepärast naudi maasikaveini marineeritud peedi, kitsejuustu, rulaadi, lõhe, koorikloomade, külmade lihalõikude ja jämeda maaleivaga. Maasikaveinist saab valmistada ka head granitat.

Tarne ja serveerimine

Võite kasutada varianti  NAPSA ÜTEN – sõidate Mornamaalt läbi ja saate tellitud kaubad kaasa napsata!

Rohkem kui 200€ ostukorvi toome ise teile kohale, igasse Eesti nurka!


Posti teel saates kasutame Itella SmartPOST pakiautomaate, mis tagavad saadetistele kuiva ja sooja keskkonna.
Pudelid pakendame ühekaupa kartongkarpi, kasutades spetsiaalseid pehmendusi, mis kindlustab meie toodangu kohalejõudmise tervena transpordi hind on 5€ kuni nelja pudeli kohta. 

Palun andke viivitamatult teada, kui kaubaga on transpordi käigus midagi juhtunud  nii saame täiendada oma logistikamudelit.

NB!
Hoidke saadetist pimedas ja kuivas kohas temperatuuril 10 °C, 
Heledaid veine serveerige temperatuuril 1214 °C.
Tumedaid veine serveerige temperatuuril 1516 °C.
Avatud vein on soovitav tarbida koheselt, sest maitse säilib max 24 t
© 2024 Morna Õnne talu
0
    0
    Sinu ostukorv
    Your cart is emptyReturn to Shop