Majutus Mornamaal

Päev ja öö Mornamaal jääb teile kauaks meelde.

Video Mornamaast

Meile on oluline, et meid ümbritsev keskkond oleks puhas ja jätkusuutlik. Meie eesmärk on pakkuda võimalikult looduslähedast puhkust, millest tulenevalt kasutame oma teenuste disainimisel keskkonnasõbralikult toodetud ja ökoloogiliselt võimalikult puhtaid tooteid ning materjale.

Tere tulemast Mornamaale!

Sind ootavad ees romantilised ööbimistingimused, mis on disainitud eesmärgiga pakkuda Sulle parimat elamust. Palun hoia ja austa seda.

Toa saab mugavalt broneerida meie kodulehe broneerimissüsteemi kaudu. Lisainfot saab telefonil +372 5660 4287 või kirjutades majutus.mornamaa@gmail.com. Mornamaal ei ole ööpäevaringset vastuvõttu. Palun teatage oma eeldatav saabumisaeg.

Hommikusööki serveerime alates kell 09.00. Sinu valikus on kas kerge, PESÄsse serveeritav hommikusöök, või veidi toekam hommikusöök, mida saab nautida Veinimajas. Tutvu menüüga.

Kõik hästi käituvad koerad ja kassid on Mornamaale teretulnud. Kui soovid mõne teise lemmiklooma kaasa võtta, siis palun konsulteeri eelnevalt meie personaliga. Lemmikloomaga külalistele pakume majutust Pesä-majades, kus on lemmikloomaga mugav ööbida, põrandatel ei ole vaipu ning sealt pääseb hõlpsasti ka õue. Tutvu tingimustega siin.

Suitsetamine on lubatud vaid õues selleks ettenähtud kohtades.

Prügi mahaviskamine on kahjulik meid ümbritsevale keskkonnale, seetõttu pane palun prügi selleks ettenähtud kogumisnõusse.

© 2024 Morna Õnne talu
0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi