Lemmikloomad Mornamaal

Tihti tekib puhkust planeerides küsimus, kuidas hoolitseda kodust eemal olles oma suuremate või väiksemate karvaste sõprade eest.

Neljajalgsed külalised on Mornamaale teretulnud!

Mornamaale on oodatud kõik hästi käituvad koerad ja kassid. Kui soovid mõne teise lemmiklooma kaasa võtta, siis palun konsulteeri eelnevalt meie personaliga.

Lemmikloomaga külalistele pakume majutust PESÄ-majades, kus on lemmikloomaga mugav ööbida. Põrandatel ei ole vaipu ning sealt pääseb hõlpsasti ka õue. Lemmikloomadel ei ole lubatud viibida peamajas, veinimajas ega muuseumis.
Meie suur õueala on lemmikloomade jaoks suurepärane jalutuskeskkond, kuid palume arvestada asjaoluga, et Mornamaal on veel teisigi loomi. Sellest tulenevalt  palume hoida lemmikloomad enda lähedal ja alati jalutusrihma otsas. Mornamaale jääb õigus paluda vajadusel kasutada koeral suukorvi. Kogu külastuse vältel vastutab lemmiklooma hooldaja oma hoolealuse puhtuse eest ning hoolitseb, et tema lemmikloom teisi puhkajaid ja Mornamaal elavaid loomi ei häiriks.

• Lemmiklooma lisatasu on 10€ / ööpäev.

Hind sisaldab  lemmiklooma majutust ühes Pesäs koos peremehega, magamisaset ja toidunõusid lemmikule ning  lahkumisjärgset lisakoristust (lemmikloomakarvad jms). Tuba mahutab 1 lemmiklooma.

Teata lemmikloomast juba majutust broneerides majutus.mornamaa@gmail.com. Lemmikloomadele sobivaid ruume on Mornamaal vaid kaks.

VÄIKE MEELESPA LEMMIKLOOMA OMANIKULE:

VÄIKE MEELESPA LEMMIKLOOMA OMANIKULE:

 • Palun ära jäta lemmiklooma järelvalveta.
 • Lemmikloomaga Mornamaal jalutades kasutage jalutusrihma.
 • Lemmikloomi ei ole lubatud kaasa võtta peamajja ega Veinimaja muuseumi.
 • Kogu külastuse vältel vastutab lemmiklooma omanik tema puhtuse eest ning hoolitseb, et ta teisi puhkajaid ei häiriks.
 • Lemmiklooma käppade pesemisel  kasutage palun selleks ette nähtud käppade rätikuid.
 • Omanik kannab lemmiklooma poolt põhjustatud kahjude korvamise, sh lisatasu, kui Pesä vajab pärast lahkumist suurpuhastust (sh keemilist puhastust).
© 2024 Morna Õnne talu
0
  0
  Sinu ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi