Mõtteviis

Inimese jalutuskäik siin maailmas on lühike ning see peaks olema võimalikult väärikas ja rõõmsameelne. Igaüks võiks jätta oma jälje.

Meie perel on töö ja kodu linnas, kuid endilegi üllatuseks oleme leidnud end enamuse oma vabadest hetkedest tegutsemas Mornamaal. Siinne lõputu töö on üksiti meie puhkus.

Eestis on marjaveinide tegemine ammuteada asi, aga viinamarjade kasvatamine ja nendest veinide valmistamine on tõelise hoo saanud viimase veerandsajandiga.  Karmides Põhjamaa tingimustes  kasvanud taimed pakuvad eriti koloriitse maitsebuketiga marju, millest kannatliku katsetamise ja tööga oleme setitanud üha kvaliteetsemaid ja põnevamaid veine.

Me tahame hoida nii vanu traditsioone – jätkata omamaise veinisortimendiga, samas otsida, avastada, proovida ja teistega jagada täiesti uusi maitseid. Kasutades siin Mulgimaa mäenõlvadel küpsenud Pinot Noiri, aga ka sõstraid, kasemahla, rabarbrit jne — huvitavaid võimalusi on palju!

Meile on oluline teada ja osata viise, kuidas tegid veini meie eelkäijad, sealjuures kasutada  kõige kaasaegsemaid, puhtaid korjeviise, looduslikke valmistamise ja  säilitamise meetodeid ning tehnoloogiaid.

Oleme säästvad nii looduse suhtes kui oma tegevust korraldades:
tööks vajaliku elektrienergia saame me peaaegu 100% päikeselt!

Rõõmuga ootame veiniturismi teemaparki külastama, puhkama ja osa saama Mornamaa töödest ja maitsvast toodangust!

Perekond Gavronski

© 2024 Morna Õnne talu
0
    0
    Sinu ostukorv
    Your cart is emptyReturn to Shop